O nas

Wierzymy w to co robimy!

zd1

 

 

 

Delikatesy Centrum są na rynku od 1999 roku. Właśnie dlatego, że wierzymy w to, co robimy nasza sieć ma już ponad 1000 sklepów, a w każdym tygodniu wspólnie z lokalnymi przedsiębiorcami powołujemy do życia nowe sklepy. To właśnie dlatego jesteśmy zawsze tam gdzie nas potrzebujesz. Delikatesy Centrum wpisują się doskonale w środowisko Twojej lokalnej społeczności. Położone są w bliskim sąsiedztwie, dzięki czemu  zawsze, gdy chcesz zrobić zakupy, masz je na wyciągnięcie ręki.

To co robimy, robimy dla Was.

zd2

 

 

 

 

Słuchamy głosów naszych Klientów, jesteśmy tacy jakich nas potrzebujesz - mamy dla Ciebie, to co najlepsze! Od lat kładziemy mocny nacisk na wysoką jakość warzyw, wędlin i pieczywa. Możesz mieć pewność, że znajdziesz w naszym sklepie lokalne specjały najwyższej jakości. Codziennie dokładamy starań, byś zawsze wychodził od nas zadowolony.

Jesteśmy lojalni, jesteśmy zawsze z tymi, którzy nas potrzebują.

zd3

 

 

 

Chętnie angażujemy się w inicjatywy wspierając Twoją społeczność. Zawsze jesteśmy blisko naszych Klientów, dlatego wspieramy szkoły, przedszkola i różne lokalne akcje społeczne. Wyznajemy zasadę, że przyjaciołom trzeba pomagać i staramy się codziennie wcielać ja w życie. zmożecie na nas liczyć.